تبلیغات
بزرگترین منطقه برای نقد و رمز و دانلود بازی - نقد و بررسی بازی Prototype 2
خوش آمدید
نقد و بررسی بازی Prototype 2

نسخه کامپیوتر بازی اکشن و محبوب پرطرفدار prototype2 عرضه شد. و اما یک بازی دیگر در ژانر اکشن ، منتشرشده از کمپانی غول پیکر اکتیویژن تحت عنوان Prototype 2 هم اکنون آماده دریافت است .همان طور که می دانید ، هنگامی که صحبت از ساخت دنبالهای برای یک فرانچایز می شود، نکات زیادی به ذهن سازندگان خطور میکند و معمولا تغییرات بسیار بزرگ نظیر عوض کردن شخصیت اصلی، کاری نیست که یک استودیو بخواهد انجام دهد. 

با این حال استودیوی Radical Entertainment، سازندهی بازی، ریسک بزرگی کرده و شخصیت اصلی Prototype 2 را تغییر داده است. در نسخه ی قبل شما در نقش اَلکس مِرسر یک ضد قهرمانِ هیولا مانند که از لحاظ ذهنی دچار مشکل بود بازی میکردید و در طول بازی به دنبال کسی بودید که شما را به یک ماشین قتل تبدیل کرده است. اما در نسخهی دوم اَلکس در نقش شخصیت منفی داستان قرار گرفته و جای خود در نسخهی پیشین را به گروهبان جیمز هِلر می دهد.

گروهبان هلر که به تازگی از افغانستان بازگشته است متوجه میشود که همسر و فرزندش بوسیله ی ویروسی که مرکر به اشتباه در حین بازجویی از الیزابت گرین آزاد کرده است، کشته شده اند. بگذارید در مورد داستان بازی کمی بیشتر بگویم. حوادث و اتفاقات Prototype 2، چهارده ماه پس از آلوده شدن نیویورک به ویروس Blacklight رخ میدهند. بر اساس میزان آلودگی به این ویروس، نیویورک به سه منطقه تقسیم شده است.

منطقه ی قرمز جایی است که ویروس Blacklight بدون هیچ مانعی گسترش پیدا میکند و به پیشرفت خود ادامه میدهد. اینجا خانه ی الکس مرسر است. منطقه ی زرد جایی است که ویروس با کم ترین سرعت به رشد خود ادامه میدهد. این منطقه بسیار شلوغ بوده و پر از کلبه های محقر و افراد فقیر و بی خانمان است. منطقهی سبز جایی است که ویروس Blacklight حضور ندارد و کاملا شبیه به نیویورکِ قبل از آلودگی است با این تفاوت که به شدت توسط نیروهای Blackwatch مراقبت میشود.

گروهبان هلر که پس از مرگ همسر و فرزندش از نظر روحی به شدت آسیب دیده و در خطرناکترین عملیات های Blackwatch شرکت میکند تا اینکه بمیرد و به خانواده اش بپیوندد. اما بر خلاف انتظارات، هلر در تمامی ماموریتها عکسالعمل خوبی نشان داده و موفق میشود. به این ترتیب او مورد توجه الکس مرسر قرار میگیرد. در یکی از این ماموریتها، جیمز پس از انجام وظیفه به شدت زخمی شده و در حال مرگ قرار میگیرد، اما الکس، که در این نسخه بر خلاف گذشته به کاراکتری منفی تبدیل گشته و ویروس را گسترش میدهد، Blacklight را به او تزریق و هلر را به هیولایی مثل خودش تبدیل میکند

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.6 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

عکس و تصاویر محیط بازی Prototype 2

Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2